Futbollisti seks në stadium (FOTO)

Nuk janë vetëm tifozët ata që shquhen për seks në stadiumet e futbollit.

Pas imazheve që tregojnë një ҫift tifozësh duke kryer marrëdhënie seksuale në fushë, po ua rikujtojmë futbollistin kroat, Dino Drpic dhe ndodhinë e tij.

Ky i fundit u përjashtua nga skuadra e Dinamo Zagrebit pasi kreu marrëdhënie seksuale me të dashurën e tij seksi, Nives Celsiu në Maksimir.

“Dino organizoi që njerëzit t’i ndalnin dritat e stadiumit për ne dhe atij iu plotësua ëndrra që të ketë seks në mes të një fushe futbolli”, ishte shprehur asokohe, Nives.

 

seksi 1

seksi 2

seks 3

seks 4