Ahmeti shënon për Vllaznin

Mesfushori prishtinas Berat Ahmeti, ka gjetur golin me skuadrën e tij Vllaznia.

Në ndeshje e cila është duke u zhvilluar ndërmjet Vllaznis dhe Terbunit, Berat Ahmeti ka shënuar golin e dytë për ekipin e tij./Olle