Futbollisti kosovar, Dardan Jashari i jep fund beqarisë

Futbollisti i Llapit, Dardan Jashari i ka dhënë fund beqarisë.

Jashari është fejuar dhe për këtë ngjarje speciale për të, e ka uruar edhe klubi i tij, shkruan Gazeta Olle.

“Urime fejesa Dardan Jashari, jetë të gjatë e të lumtur bashkëshortore”, thuhet në urimin e Llapit.

Tashmë Jashari do të ketë përkrahje të madhe në karrierën e tij, edhe nga e fejuara, Laura Krasniqi.

/Gazeta Olle/

Nuk i mbijetoi goditjeve të kundërshtares, boksierja 18-vjeçare ndërron jetë pas pesë ditësh luftë me jetën (VIDEO)

Ndërhyrja horror në Messin, argjentinasi i shpëtoi një lëndimi të tmerrshëm në ndeshjen ndaj Venezuelës