Futbollisti i Trepçës fejohet me basketbollisten e Trepçës: Diar Mustafa dhe Blerina Beqiri, çifti i ri sportiv

Mesfushori i Trepçës, Diar Mustafa, i ka dhënë fund beqarisë.

Këtë lajm Mustafa e ka bërë të ditur në profilin e tij zyrtare, duke publikuar disa fotografi nga fejesa.

E fejuara e tij është Blerina Beqiri, të cilën e ka etiketuar në fotografitë e tij.

Mustafa me parë ka luajtur për shumë skuadra si Gjilani, Trepça ’89, Drenica, Liria dhe së fundmi është Trepça.