Futbollisti i Romës i jep fund beqarisë

Mesfushori i Romës, Daniele De Rossi, që është në lidhje me aktoren, Sarah Felberbaum që nga vitit 2011 dhe kanë një fëmijë me emrin, Olivia Rose, kanë vendosur që të martohen.

Ai e bëri këtë në plazhet e Maldives ku ta pranishëm ishin disa shokë të tij, e që më pas e kaluan aty edhe muajin e mjaltit.

 

de-rossi-2