Futbollisti i parë që shënoi në portën e gabuar këtë vit

Futbollisti i Feronikelit, Lulzim Doshlaku është regjistruar në listën e zezë të shënimeve me autogolin e shënuar në ndeshjen ndaj Gjilanit.

Doshlaku shënoi në portën e vetë në minutën e 15-të, të takimit duke u bërë futbollisti i parë në edicionin 2017/18, që shënon autogol, shkruan futbollikosovar.com.

doshlaku

Të kujtojmë se takimi Gjilani – Feronikeli, u mbyll me rezultat  të barabartë 1-1.

Doshlaku është kapiten dhe njëri ndër lojtarët më besnik të Feronikelit ndër vite.

12144649_1061763930510346_721275473417369117_n-681x681