Futbollisti i njohur konfirmon largimin nga Flamurtari

Viktor Kuka nuk do të jetë më pjesë e KF Flamurtarit që garon në Ligën e Parë të Kosovës.

Lajmin e ka konfirmuar vetë futbollisti i njohur kosovar, përmes një njoftimi në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Olle.

Mbrojtësi i djathtë ka njoftuar se marrëveshja për shkëputjen e kontratës ka qenë e dyanshme, dhe nga tani është lojtar i lirë.

Njoftimi i plotë nga Viktor Kuka: 

Faleminderit KF Flamurtari!
Me anë të ketij postimi,deshta t’iu njoftoj se me marrëveshje të dyanshme shkëpusim bashkëpunimin me KF Flamurtari. Nga tani jam lojtar i lirë.
KF Flamurtarit i uroj suksese.

Me Respekt Super Kuka.

/Gazeta Olle/ 

Real Madridi kërkon fitore ndaj Valladolidit në ndeshjen e fundit të vitit, publikohen formacionet zyrtare

Lidhja Rajonale e Futbollit në Gjilan e mbyll me sukses vitin 2022