Futbollisti i Shqipërisë shkëlqen edhe në shtrat (FOTO)

Rey Manaj është vetëm 18 vjeç, por po rritet me shpejtësi, si lojtar dhe si njeri. Sulmuesi i talentuar shënoi para pak ditësh me Shqipërinë U21 dhe duket se në këtë foto ka kuptuar si funksionon edhe bota femërore, sepse vetëm pak kohë më parë në rrjetin social Instagram ankohej se femrat janë tepër të komplikuara, shkruan sportal.al.

manaj