Futbollisti i Kombëtares në ndeshjen Sigal Prishtina – Peja (FOTO)

Ndeshjen e tretë e serisë finale të ETC Superligës së Kosovës në basketboll, ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Pejës, takim që u mbyll para kohe, e ka përcjllë nga afër edhe futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës së Tiranës, Debatik Curri.

curr