Futbollisti i Kombëtares ndihmon klubin e Superligës (FOTO)

Mesfushori kosovar i Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës gjermane 1860 Munich, Valdet Rama e ka ndihmuar skuadrën e Trepçës. “Na ka sjellë dy topa origjinalë dhe gjashtë palë doreza po ashtu origjinale për portierë. Duam që ta falënderojmë përzemërsisht edhe Valdetin, edhe klubin e tij. Ka premtuar se edhe në të ardhmen do të na ndihmojë”, njoftoi për Gazetën ‘Olle’, nënkryetari i Trepçës, Avni Haxhiu.

1860 Muenchen v Greuther Fuerth - 2. Bundesliga