Futbollisti i Feronikelit në Chelsea

Një ndër lojtarët më të dalluar te Feronikelit Behar Maliqi, ka shfrytëzuar pushimet e tij për të shikuar nga afër ndeshjen ndërmjet Chelseat dhe Watfordit, e cila pritet të nis tani (16:00).

Maliqi po qëndron në Londër tek vëllai i tij. /Olle

10175062_10153289951364290_390341381651631155_n