Futbollisti i Dritës i jep fund beqarisë

Armend Kastrati nuk është më beqar. Mesfushori i Dritës, është martuar sonte. Në dasmën e tij po marrin pjesë shumë futbollistë, trajnerë e miq të Kastratit.

Mesfushori gjilanas më parë ka luajtur edhe me Hajvalinë, si dhe një kohë të shkurtër ishte te Bylisi i Shqipërisë.

Në dasmën e tij ka edhe lojtarë të klubeve tjera. (Gazeta Olle)

drita 2