Futbollisti i Chelseas poshtëron tifozin (FOTO)

Sulmuesi i natyralizuar spanjoll, Diego Costa, ka bërë një gjest tejet interesant në sfidën kundër Tottenhamit.

Costa u gjuajt me një monedhë nga një tifoz i Spurs, por në vend se të nervozohej, Costa e mori monedhën dhe e ruajti atë!

Ai e festoi trofeun e Capital One Cup bashkë me një monedhë të fituar.

cos cost