Futbollistët në Kosovë hanë trileqe me tepsi (FOTO)

Stërvitin e më pas hanë trileqe me tepsi. Kështu vepruan sot disa nga lojtarët e Lirisë së Prizrenit, të cilët kishin arsye për t’i rënë ëmbëlsirës.

Portieri Armend Ruxhi dhe sulmuesi Qëndrim Gashi, shihen në një foto të siguruar nga gazetaolle.com, duke ngrënë trileqe me tepsi.

Ata po festonin ditëlindjen e Hamëz Merxhës, mbrojtës i kësaj skuadre.

Liria po përgatitet për fillimin e stinorit pranveror të Ligës së Parë. (Gazeta Olle)