Fuqia e Ronaldos (VIDEO)

Sulmuesi i Real Madridit, Cristiano Ronaldo njihet jo vetëm për tre “Topat e Artë” të fituar, shumë trofe të fituar dhe për golat e shumtë të shënuar, por edhe për shpejtësinë e tij që mund të krahasohet me atë të një atleti profesionit, transmeton indeksonline.

Ky fakt është vënë re edhe në stërvitjen e fundit të Real Madrid, ku ylli portugez ka ndezur ‘motorët’ dhe ka lënë pas shokun e skuadrës në një duel sprinti.