Frimpong bëhet ‘hor’ (FOTO)

Ish-futbollisti i Arsenalit, Emmanuel Frimpong, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes në Twitter.

Lojtari bëri një tjetër ‘cicërim’ gjatë sfidës që Arsenali po e luan në Monaco. Ai pyeti nëse Arsenali shkon tutje me 2:0.

Sigurisht se fansat u tallën me komentin dhe idiotësinë e lojtarit.

hor