Fox Sport na sjell këtë bukuroshe (FOTO)

Ajo ngjan me Kim Kardashian dhe disa thonë se është sozia e saj meksikane.

Por disa thonë se prezantuesja televizive Jimena Sanchez është më e mirë se ylli amerikan.

30- vjeçarja është prezantuese në rrjetin latin të Fox Sports.

Ajo ka miliona ndjekës në Tëitter dhe më shumë se 1 milionë pëlqime në FB.

1 SE

 

2 SE

 

3 SE

 

4 SE

 

5 SE

 

7 SE

 

8 SE