Fotot më të mira të ndeshjeve të Kupës

Lloçi ishte i pranishëm në disa prej ndeshjeve të DigitAlb Kupës së Kosovës, të cilat u zhvilluan këtë mesjavë.

Gazeta Olle ju sjell disa prej fotove më të mira, falë edhe fotografëve: Mërgim Muçolli (Llapi – Prishtina), si dhe Hilmi Veliu (Istogu – Dukagjini). Fotot tjera janë marrë në rrjetet sociale dhe tek prishtinafc.com.