Fotografohet dhe zbulon diçka! (FOTO)

Wanda Nara, e dashura e sulmuesit të Internit, Mauro Icardi, ka pozuar për revistën  “Caras”, me ç’rast ka zbuluar se po bënë tifozllëk për Kombëtaren e Argjentinës në Kupën e Amerikës.

w wa wan wanda