“Torcida” ka një selam për “Plisat”

Katër huliganë të tifozëve mitrovicas, “Torcida”, e kanë postuar në rrjetet sociale një foto skandaloze ku shihen të zhveshur në pjesën e sipërme të trupit dhe me armë të ftohta në duar.

Hapësira për komente është mbushur me shprehje të llojit “Selam për Plisat”, me rivalitetin ndërmjet këtyre dy tifozërive që është nxehur më shumë se kurrë më parë. /Gazeta Olle

11052368_766395480146746_8100006540301690587_n