Formacioni i gjysmëfinaleve, gjashtë futbollistë të Juves

Faqja zyrtare e UEFA-s e ka publikuar formacionin e dy ndeshjeve të kthimit të gjysmëfinales, ku dominojnë futbollistët e Juventusit.

Italianët kanë gjashtë futbollistë në formacion, Bayerni ka tre dhe Reali e Barcelona nga një.

11147170_985822804797515_1255898606857736235_n