Formacioni i mundshëm i Shqipërisë ndaj përballjes me Hungarinë, Reya nuk ndryshon shumë

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur paraditen e djeshme në Budapest, ku do të përballet me Hungarinë të shtunën në mbrëmje, në sfidën e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës Katar 2022.

Kuqezinjtë synojnë vetëm fitore që të pozicionohen në vendin e dytë dhe të ëndërrojnë për një kualifikim histori.

Trajneri Edi Reja u mundua të shuajë dilemat në lidhje me 11-shen që do të hedhë në fushë nga minuta e parë kundër Hungarisë.

Supersport ka publikuan 11-shen e mundshme për sfidën e sotme.

Hungari-Shqipëri do të startojë në orën 20:45 në “Puscas Arena”.

Image

“Haaland mund të vinte te Juventusi për 2 milionë euro – tani nuk ka gjasa”

Slloveni U17 – Kosovë U17, formacionet zyrtare