Formacioni i Liverpoolit për 2015-16 (Foto)

Nëpër mediat angleze ka filluar të qarkullojë një fotografi, e cila shpreh formacionin e mundshëm që mund ta përdorë Liverpooli për sezonin e ri, 2015-16.

Skuadra e Liverpoolit do të bëjë disa ndryshime për edicionin e ri, të cilat do të ndihmojnë skuadrën në arritjen e objektivave.

James Milner, Danny Ings, Adam Bogdan dhe Joe Gomez deri me tani kanë përforcuar Liverpoolin, por priten edhe disa prurje të reja.

Kovacic dhe Clyne janë vetëm disa prej futbollistëve të cilët pritet të kalojnë në Anffield gjatë kësaj vere.

liver