Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

“Goal.com” ka përzgjedhur formacionin më të mirë të javës pas ndeshjeve të kthimit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Atletico Madrid, Bayern Munich, Manchester City dhe Real Madrid janë kualifikuar për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Por, cilët futbollistë shkëlqyen me paraqitjet e tyre?

“Goal.com” ka përzgjedhur formacionin më të mirë të javës.  Kurse, në të nuk gjendet asnjë futbollist nga Barcelona, skuadër e eliminuar nga gara nga Atletico Madrid. /Olle

1-151