Formacionet zytare Sampdoria – Inter

Skuadra e mesfushorit kosovar Xherdan Shaqiri, Inter, pritet të ketë punë të vështri në ndeshjen të cilën e zhivllojnë në udhëtim përball Sampdorias.

Formacionet zytare tashmë i kanë publikuar të dy ekipet dhe Shaqiri do të jetë titullar në këtë ndeshje.

 

Sampdoria: Viviano; De Silvestri, Silvestre, Romagnoli, Regini; Acquah, Palombo, Soriano; Eder, Eto’o, Muriel

 

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Guarin, Medel, Brozovic; Shaqiri; Podolski, Icardi