Formacionet zytare: Chelsea-Manchester United

Derbi ndërmjet Chelseat dhe Manchester United pritet të filloj nga ora 18:30. Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare

 

Chelsea: Courtois, Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta, Zouma, Matic, Oscar, Fabregas, Hazard, Drogba

Manchester United: De Gea, Valencia, Smalling, McNair, Shaw, Mata, Rooney, Herrera, Young, Fellaini, Falcao