Formacionet zyrtare: Wolfsburg – Inter

Wolfsburg dhe Inter kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre të parë në kuadër të fazës eliminatore në Europa League.

Wolfsburg: Benaglio, Naldo, Knoche, Rodriguez, Caligiuri, De Bryune, Schurrle, Luiz Gustavo, Guilavogui, Vieirinha, Dost.

Inter: Carrizo; Santon, Ranocchia, Juan Jesus, D’Ambrosio; Guarin, Medel, Hernanes; Shaqiri; Palacio, Icardi.