Formacionet zyrtare: Chelsea – Tottenham

Chelsea dhe Tottenham Hotspur do të kërkojnë trofeun e parë këtë edicion në finale të Capital One Cup.

Këtu janë formacione zytare të të dyja ekipeve:

Chelsea: Cech; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Cahill, Fabregas; Willian, Diego Costa, Hazard.

Tottenham:
Lloris (c), Walker, Dier, Vertonghen, Rose; Bentaleb, Mason; Chadli, Eriksen, Townsend; Kane.