Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona

Atletico Madrid dhe Barcelona e zhvillojnë ndeshjen e kthimit çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare të skuadrave.

Atletico: Oblak; Juanfran, Godín, Lucas, Filipe Luís; Augusto, Gabi, Saúl, Koke, Carrasco; y Griezmann

Barcelona: Ter Stegen, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi, Neymar y Luis Suárez

– Se