Formacionet e mundshme, Barcelona – Atletico Madrid

Dueli kryesor i natës së sotme në Ligën e Kampionëve do të zhvillohet mes Barcelonës dhe Atletico Madridit në ‘Camp Nou’ me fillim në ora 20:45. Mediat i kanë zbuluar edhe  formacionet e mundshme.

Barcelona: Ter Stegen Dani Alves, Mathieu, Javier Mascherano, Jordi Alba Sergio Busquets, Ivan Rakitic, Andres Iniesta Lionel Messi, Luis Suarez, Neymar.

Atletico Madrid: Jon Oblak Juanfran, Diego Godin, Savic, Luis Koke, Gabi, Tiago, Saul Antoine Griezman, Fernando Torres.