‘Fluturon’ Ramos (VIDEO)

Futbollistët e Real Madrdit, Sergio Ramos dhe Luca Modriq po punojnë së bashku për të rikuperuar lëndimet.

Dyshja e Realit ka bërë stërvitje të veçanta.

Modriq ka stërvitur pa u ngutur fare, derisa Ramos ka bërë disa akrobacione sikur të ishte duke ‘fluturuar’.