Florian Marku kalon të dielen me të dashurën, publikon edhe disa fotografi me të

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka postuar fotografi me të dashurën e tij, Eirini Konomi.

Çifti shihet në borë dhe mjaft të lumtur me njëri – tjetrin.

Kujtojmë se, meçi i radhës i Florian Markut do të zhvillohet me 20 shkurt.

Shihni postimin e Markut.