Florian Marku bëhet baba për herë të parë, ja si e emëron djalin

Florian Marku ka njoftuar se është bërë baba për herë të parë.

Me anë të një foto të publikuar, kampioni shqiptar i boksit e ka bërë të ditur lajmin, duke treguar se të birit ia ka vënë emrin Matin, shkruan Gazeta Olle.

“Faleminderit Zotit të gjithësisë për këtë mrekulli që më solli sot. Në të njëjtën datë ka lindur edhe nusja në 27 nëntor. Mirëseerdhë në këtë jetë, djali im Matin Marku. Zoti të dhëntë shëndet, fat dhe një jetë sa më të lumtur. Babi dhe mami do të duan pa kufij gjithmonë”– shkruan Marku në profilin e tij.

/Gazeta Olle/ 

Tetova tregon se çfarë ndikoi në humbjen ndaj Prishtinës

Skandali me transferimet tek Juventus, në shënjestër edhe Cristiano Ronaldo