Florent Muslija shënon golin e vitit në Gjermani, realizon nga gjysma e fushës

Florent Muslija ka vazhduar me formë fantastike në Bundesliga 2 me fanellën e Paderbornit.

Mesfushori i Kosovës ka gjetur sërish rrjetën dhe kësaj radhe me një gol të jashtëzakonshëm.

Ishte minuta e tetë e ndeshjes kur Muslija ka realizuar një nga golat më të mirë ndonjëherë në futbollin gjerman.

Gjilani rikthehet te fitoret, në Drenas nuk ka fitues

Shala: U mundova ta befasoj Gjilanin por nuk doli ashtu