Flasin live legjendat (VIDEO)

Ish-futbollisti Diego Armando Maradon dhe fenomeni brazilian Ronaldo, kanë pasur rastin të flasin drejtpërdrejt në një emision televiziv nga Venzuela. E, gjitha kjo ndodhi kur legjendat e futbollit filluan bisedën e tyre.

Ish-futbollisti brazilian Ronaldo, i pranoi Mardaonës gjatë bisedës se gjithmonë kishte ëndërruar të bëhet si ai.

Ndërsa nga ana tjetër Maradona, i bëri një kërkesë Ronaldos, duke i kërkuar që të luajnë së bashku në ndonjë skuadër amerikane.