Flamurtari në pozitën e pestë dhe i ofrohet barazhit

Skuadra kuqezi sot ka shënuar fitore të rëndësishme më KEK-un në stadiumin në Xhemjal Ibish 1:0.

Kjo fitore e ka ngjitur Flamurtarin në pozitën e 5-të me 39 pikë, aq sa ka edhe KEK-u.

Dukagjini është o treti me 41 pikë, ndërsa Ferizaj dhe Trepça tani vetëm janë shkëputur. /olle/

tabela lig e pare