Flamuri kombëtar përcjell Xhakën në Andaluzi (FOTO)

 

Flamujt shqiptarë tani mund të shihen në shumicën e ndeshjeve që po luhen në stadiumet më të mëdha evropiane.

Një i tillë u pa edhe sonte në kuadër të ndeshjes që po zhvillohet mes Sevillas dhe Borussia Monchengladbachut.

Për këta të fundit titullar po luan mesfushori prishtinas, Granit Xhaka. (Express)