Fjalët e para të Milot Rashicës pas golit

Milot Rashica e nisi viti 2016 me gol, duke shënuar në fitoren 2:0 të Vitesses ndaj Cambuurit në udhëtim.

Talenti vushtrrias shënoi për 0:1 në minutën 48.

Ai është shprehur i lumtur me golin dhe fitoren.

“I lumtur që e nisa pjesë e dytë të sezonit me një gol dhe tri pikë. Skuadra bëri punë të mirë”, shkroi ai në profilin e tij në Instagram.

Për Rashicën ishte ky goli i shtatë këtë sezon. /Olle

miloti