‘Fitoni Ligën e Kampionëve ju shërbejmë me striptiz’

Dy aktoret e njohura të filmave porno Tea Patrick dhe Vittoria Risi, të cilat njihen si tifoze të zjarrta të skuadrës italiane Juventus, kanë dhënë deklarata bombastike.

Këto të fundit i kanë premtuar lojtarëve të Juventusit, striptiz falas nëse këta të fundit arrijnë të fitojnë Ligën e Kampionëve.

 

347577originalnu-dien-vien-phim-sex-khoc-chet-di-song-lai-vi-juve-1133726

 

 

300x300

 

 

vittoria_risi_2_juve