Fiton Hajdari largohet nga Malisheva

Fiton Hajdari nuk është më pjesë e Malishevës.

Sulmuesi llapjan është larguar nga Malisheva pas gjashtë muajve qëndrim në ‘Liman Gegaj’.

Fiton Hajdari përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se është larguar nga skuadra dhe mbetet futbollist i lirë, duke i shqyrtuar ofertat që do t’i vijnë në vazhdim.

Njoftimi i plotë nga Fiton Hajdari:

Të nderuar familjar dhe miq,

Desha t’iu informoj se që nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit FC MALISHEVA dhe jam lojtare i lire

Dua t’i falenderoj bashkëlojtarët me të cilët kam kaluar momente shume te mira, trajneret dhe kryesine e klubit

Me respekt,

Fiton Hajdari. /Gazeta Olle/

“Miu i kanalizimeve dhe xhuxhi hormonal na ka borxh jetën e tij”, zbulohen bisedat sekrete të drejtuesve kundër Messit – u ofenduan edhe Pique dhe Busquets

Lëndimi më i rëndë se sa ishte parashikuar, Neuer rrezikon t’i jap fund karrierës