Fitojnë dhe festojnë nudo (FOTO)

Skandalet pas trofeve të fituara, nuk i shpëtojnë as futbollistet. Këtë herë bëhet fjalë për futbollistet e Brondbyt në Kampionatin Danez. Lojtarët e ekipit danez kanë festuar me disa tifoze nudo në dhomat e zhveshjes “shoqëruar” me shampanjë, transmeton ‘Panorama Sport’.

Skuadra Brondbyt u shpall kampione dy herë për këtë sezon dy triumfuar me dy tituj. Kështu nuk ka munguar as festimi i çmendur i femrave kampione.

2