A fitohet me ‘mall kinez’?

Romës duket se nuk i kanë sjellë aspak fat fanellat speciale që i veshi për ndeshjen e sotme kundër Parmës.

Në nderime të përvjetorit të tifozëve të Romës nga Kina dhe duke synuar që ta shtrijë sa më shumë marketingun në këtë vend, verdhekuqët luajtën sot me një mesazh kinez në fanella.

Ndeshja përfundoi 0:0, me Romën që nuk arriti të shënoj as të paktën një gol ndaj vendit të fundit në tabelë. /Gazeta Olle