Fillon stërvitja e Kosovës, edhe dy futbollistë tjerë mungojnë shkaku i lëndimeve

Samir Ujkani dhe Valon Berisha nuk janë duke stërvitur në Stadiumin e KEK-ut.

Kapiteni Samir Ujkani ka kohë që është lënduar, por Bunjaku beson që ai do të jetë i gatshëm për ndeshjen.

24.03.2015: Eintracht Frankfurt vs. Nationalmannschaft Kosovo, Frankfurter Volksbank Stadion

Po ashtu edhe Valon Berisha ka një shqetësime dhe nuk është në fushë.

Pritet të shihet se a do të jetë gati për Turqinë.

valon berisha

Flitet se Ujkani mund të zëvendësohet nga Faton Maloku.

faton maloku

Për Valon Berishën ka lojtarë të shumë të mund të luajnë në krahë të mesfushës. /olle/