Feronikeli me katër përforcime, nuk e regjistron ardhjen e fundit (FOTO)

Kampioni i Kosovës, Feronikeli, ka regjistruar katër futbollistë në afatin kalimtar të janarit.

Ekipi nga Drenasi ka marrë Faton Malokun, Labinot Osmanin, Yll Hoxhën dhe Labinot Jashanicën, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Feronikeli nuk e ka regjistruar ende afrikanin Abu Kamara, i cili iu është bashkuar ekipit në Turqi.

16426499_10208962451045560_2111028922_n