Festojnë së bashku

Ish-futbollisti anglez, David Beckham ishte së bashku me tensitin spanjoll Rafael Nadal, duke
festuar ditëlindjen e stilistit të njohur Tommy Hilfriger.

Becks dhe Nadal njihen si miqë të vjetër përdersia të dy janë duke qëndruar në Shtetet e
Bashkuara të Amerikës.

 

26F1E0B900000578-0-image-a-1_1427201449353