Festohet në Prishtinë dhe Tiranë

Tri pikët e fituar nga ndeshja me Serbinë, padyshim që sjell shumë gëzim të të gjithë shqiptarët.

Për këtë fitore Tifozët KuqeZi së bashku me Plisat, kanë organizuar që të festohet në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë, nga ora 21:00  si dhe në Tiranë, prej orës 20.00 në sheshin “Nënë Tereza”.