Feronikeli ka diçka për tri skuadrat që u futën në Superligë (FOTO)

Kampioni i edicionit të kaluar, Feronikeli ka uruar tri skuadrat që arritën Superligën, Flamurtarin, Vëllaznimin dhe Vllazninë e Pozheranit.

Për më shumë, “Nikli” uron që bashkërisht ta bëjnë një kampionat kualitativ dhe joshës për publikun.

ferooo

Në vitin e ardhshëm pritet të ketë risi në kampionat.

flamurtari

Vllaznia e Pozharanit luan për herë të parë në këtë nivel garash.

vellaznimi 12

Feronikeli është një nga skuadrat më të organizuara në Kosovë dhe pritet që edh enë vitin e ardhshëm të luftojë për titull. /olle/

vllaznia