Feronikeli – Drita, formacionet zyrtare

Feronikeli dhe Drita takohen në “Bajram Aliu” nga ora 14:00. Lideri kërkon fitore për të ruajtur pozitën e parë.

Te Drita titullar për herë të parë luan Faton Zejnullahu.

 

Formacionet zyrtare janë këto:

 

FERONIKELI: Kolshi, Doshlaku, Lladrovci, Shala, Istogu, Maliqi, B.Shabani, Bardhi, Gashi, Elshani, Livoreka. Trajner: Gani Sejdiu

 

DRITA: Latifi, P.Osmani, Baxhuku, Haliti, Ajdari, Tusuni, Murati, Limani, Kelmendi, Zejnullahu, Shillova. Trajner: Sadat Pajaziti.