Ferizaj sot zhvillon miqësoren e parë, takohet me skuadrën shqiptare nga Maqedonia Veriut

Ferizaj do të zhvillojmë ndeshjen e parë kontrolluese para fillimit të edicionit pranveror në Ligën e Parë.

Ferizajasit do të takohet me skuadrën shqiptare nga Maqedonia e veriut, KF Renova.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 13:00 ne stadiumin e qytetit prapa sallës së sportit “Bill Clinton” në Ferizaj.

Mund të jetë një imazh i 10 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

Ferizaj me në krye Arbnor Morinën është një nga kandidatët më serioz për tu kthyer në Superligë.

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë dhe bar

Klubi është oragnizuar mirë dhe po kërkon me ngulm edhe lojtarë të tjerë./Gazeta Olle/

Newcastle kryen transferimin e dytë në epokën e re

Barcelona rikthen Demirin te Rapid Wien