Ferizaj pajiset me veshje sportive nga brendi i njohur botëror

Skuadra e Ferizajt është pajisur me veshje sportive nga kompania prestigjoze ‘Puma’.

 

Sot në ambientet e klubit ferizajas janë prezantuar fanelat e reja për sezonin e ri nga brendi i mirënjohur ‘Puma’, shkruan Gazeta Olle.

“Klubi ynë e falenderon Besnik Tahirin dhe Rrustem haxhiu të cilët ndërmjetësuan dhe e ndihmuan klubin tonë që të paiset me veshjet sportive nga kompania e madhe Puma”, thuhet në njoftimin e klubit.

Prezantimi përmes fotove: /Gazeta Olle/

Sarri i del kundër tifozëve për të mbrojtur Muriqin: Nëse e dëgjoj edhe një fjalë për të do e zbras tribunën

Zyrtare: Olivier Giroud prezantohet te Milani